Nori pradėti rišti muses, tačiau vis randi priežasčių tai atidėti? Dabar priežasčių nebėra. FlyToTie parduotuvėje Kaune Jūsų laukia paruošti spaustuvai su medžiagomis ir įrankiais ir patyrę rišėjai, padėsiantys Jums surišti pirmąsias muses.

Apie FlyToTie

Prieš pradėdami veiklą mes pamiršome skambius šūkius ir garsius, brangius prekės ženklus ir visą dėmesį skyrėme kokybei. Būtent dėl to FlyToTie muselinės žvejybos parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės prekes iš viso pasaulio už priimtiną kainą ir nepriekaištingą klientų aptarnavimą. Visi Jūsų klausimai bus atsakyti išsamiai ir greitai, prekės Jus pasieks nespėjus apie tai pagalvoti, o kilus bet kokiam nepasitenkinimui prekių kokybe — problemos sprendžiamos nedelsiant.

Bene svarbiausia – visa tai Jums NIEKO nekainuos. Spaustuvai visada yra atviri visiems norintiems rišti, nuo pradedančių iki patyrusių rišėjų, o ant stalo padėtos medžiagos nemokamai naudojamos visų.

Tikslai

Laikui bėgant siekiame galėti pasiūlyti viską, ko gali reikėti tikram muselininkui. Nuo A iki Ž, tikimės turėti plačiausią prekių pasirinkimą Lietuvoje, tuo pačiu metu siūlant itin geras kainas ir nepriekaištingą kokybę. Dar svarbiau už tai – tikimės visus besidominčius išmokyti kažką naujo ir kartu mokytis iš Jūsų.